środa, 7 stycznia 2015

recenzja tuszu do rzęs Lancome Hypnose Star + promocje w HEBE

Kolejna recenzja,tym razem coś z produktów do makijażu ;)
TUSZ DO RZĘS LANCOME HYPNOSE STAR

Tusz miałam okazję testować kilka miesięcy temu.
Dostałam go w prezencie razem z płynem do demakijązu, oraz kredką do oczu.
Sprawdźmy, jak się spisał ;)

Cena Regularna:
ok. 145 zł (Douglas)

Opis Producenta:
Uwodzicielskie pogrubienie i podkręcenie rzęs Gwiazda wśród tuszów do rzęs. Aby odtworzyć hollywoodzkie filmowe spojrzenie, Lancôme dzieli się sekretem uwodzicielskiego wachlarza rzęs. Innowacyjna modułowa szczoteczka i i płynna formuła o efekcie diamentowej czerni « Noir Diamant » umożliwiają zmysłowe modelowanie rzęs. Olśniewający kształt opakowania w połyskującym étui zachwyca już na pierwszy rzut oka. Lancôme kreuje dla gwiazdy tuszów do rzęs look godny czerwonego dywanu.

Pojemność:
Tusz ma pojemności 6,5 ml.


Wygląd:
Moja opinia:
Otrzymując ten tusz, byłam przekonana, że tusz za tak duże pieniądze musi być bardzo dobrej jakości... i szczerze? Nie myliłam się. Nigdy nie miałam tak dobrego produktu. Jeśli chodzi o produkty do makijażu jest on moim numerem 1. Należę do osób, których nie zadawala jedna warstwa tuszu na rzęsach i nakładam ich kilka. Przy tej ilości produktu na rzęsach często występuje problem obsypującego się tuszu, lecz nie w tym przypadku- tusz, aż do momentu zmycia nie zostawiał żadnych "okruszków" na twarzy. Warto tutaj wspomnieć, że sam kolor to bardzo intensywna czerń.  Szczoteczka nie zlepia tuszu, a sam tusz wystarcza na bardzo długo, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Śmiało mogę powiedzieć, że nie miałam jeszcze nigdy tak uniesionych rzęs,jak w przypadku tego produktu.
Jedynym minusem tego produktu, jest jego cena, gdyż nie jest ona mała-wręcz przeciwnie. Jeśli znajdę go w dobrej cenie, pewnie po niego sięgnę jeszcze raz.

Reasumując, moja ocena to:

5/5... a  tymczasem od jutra nowa gazetka i nowe promocje w Hebe. Zimowa wyprzedaż do końca stycznia.Całą ofertę promocyjna możecie zobaczyć tutaj: Gazetka HebeZnalazłam już swoich ulubieńców w dobrej cenie i już jutro podzielę się z Wami co to będzie.

a Wy, co znalazłyście w gazetce dla siebie?